Ультразвуковий скелер NEWTRON® P5 BLED

Збережіть зуби з досконалими ультразвуковими коливаннями та якістю сталевого кінчика

Завдяки десятиліттям ультразвукової експертизи, Acteon може запропонувати Вам багатозадачний ультразвуковий генератор. Набагато більше, ніж скалер, Newtron P5 B.LED надасть вам доступ до найширшого спектра спеціалізованих порад у світі!

Завдяки системі кольорового кодування, яку розробили наші інженери для Вас, дуже легко налаштувати параметри вашого пристрою на кожний наконечник.

Завдяки технології B.LED, що входить до складу наконечника, Ви зможете використовувати наш продукт FLAG, що допоможе Вам виявляти і видаляти зубний наліт.

Переваги продукції:

Технологія NEWTRON® – гарантія ефективності та безпеки. Відмінно контрольовані вібрації та високоякісні насадки забезпечують більше збереження, ефективності та комфорту.

Лікування проводиться в режимі реального часу за допомогою технології B.LED, яка одночасно виявляє і видаляє зубний наліт.

Найбільш широкий спектр насадок (80) для чудового клінічного досвіду та універсальності.

Основні характеристики:

Чудово регульовані вібрації для точного та ніжного лікування. Спеціальна якість сталі для анатомії та збереження емалі. Повний контроль за зрошенням, до кінчика насадки – підвищена безпека для тканин

Автоматичне та безперервне регулювання частоти гарантує максимальну та постійну ефективність, незалежно від навантаження. Потужність регулюється в режимі реального часу, відповідно до опору, з яким стикається кінчик, для постійних характеристик без необхідної сили. Потужна кавітація на кінцівці кінчика викликає фрагментацію осаду та дезінфікуючу дію.

Лінійні і регулярні вібрації для безболісних обробок. Відсутність нагріву наконечника для кращого комфорту для користувача. Кращі тактильі відчуття, що забезпечують більш точне лікування.

Лікування стає більш ефективним (на 20% більше видаляється зубний наліт), без додаткового часу!

Елегантний дизайн і заспокійливе підсвічування навколо циферблату, що відповідає системі кольорового кодування. Тонкий і збалансований наконечник. Плоска скляна поверхня і знімний диск для швидкої та безпечної очистки. Настроювані і автоклавірувані силіконові ручки для наконечників.

NEWTRON® пропонує наконечники з ексклюзивними сплавами та покриттям, які підходять до різних оброблюваних поверхонь: емаль, коронка, імплант. Більше 80 різних насадок, що відповідають всім клінічним потребам: профілактика, пародонтологія, догляд за імплантатами, ендодонтія, хірургічна ендодонтія, консервативна та відновна стоматологія.

Увага! Колір, характеристики і комплектація товарів, зазначені на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.

successfully added to your cart
review