NEWTRON® P5 XS BLED

Технологія NEWTRON® – гарантія ефективності та безпеки. Відмінно контрольовані вібрації та високоякісні насадки забезпечують більше збереження, ефективності та комфорту.

Оптимізована система зовнішньої іригації з нанесеними на ємність поділками, дозволяє використовувати будь-який тип іригаційної рідини і заповнювати ємність під час процедур

Лікування проводиться в режимі реального часу за допомогою технології B.LED, яка одночасно виявляє і видаляє зубний наліт.

Повний контроль за вібраціями для точного і ніжного лікування. Спеціальне якість стали для збереження анатомічних структур і емалі. Повне управління ірригацією аж до кінчика насадки – підвищена безпека для тканин

Автоматична і постійна настройка частоти гарантує максимальну і безперервну ефективність, незалежно від прикладеного навантаження.
Регулювання потужності здійснюється в реальному часі, відповідно до опору, що зустрічається насадкою, для постійної ефективності, без необхідності застосування сили.
Потужна кавітація на кінчику насадки викликає фрагментованість зубних відкладень і дезінфікуючий ефект.

Лінійні і рівномірні коливання для безболісного лікування. Відсутність нагріву наконечника для покращеного комфорту для користувача. Покращена тактильна чутливість забезпечує більш точне лікування

Індикатор зубного нальоту F.L.A.G. ™ для B.LED одночасно з наконечником NEWTRON® Slim B.LED з освітленням синього кольороу дозволяє одночасно виявляти і видаляти зубний наліт. Лікування стає більш ефективним (видалення на 20% більше нальоту) без додаткових витрат часу!

Плавні лінії і підсвічування навколо ручки регулювання потужності, відповідна системі кодування кольору Color Coding System ™. Тонкий і збалансований наконечник. Плоска скляна поверхня і знімна ручка регулювання для швидкого і безпечного очищення. Індивідуально настроююванні тримачі наконечників, які підлягають автоклавуванню

NEWTRON ® пропонує наконечники з ексклюзивними сплавами та покриттям, які підходять до різних оброблюваних поверхонь: емаль, коронка, імплант. Більше 80 різних насадок, що відповідають всім клінічним потребам: профілактика, пародонтологія, догляд за імплантатами, ендодонтія, хірургічна ендодонтія, консервативна та відновна стоматологія.

Увага! Колір, характеристики і комплектація товарів, зазначені на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.

успішно додано у Ваш кошик
переглянути