Product code: F43808
Насадки IRRIS 20, 25

Ірригація

Product code:
F43808

Насадки IrriSafe – новий інструмент, створений спеціально для активації іригаційних розчинів, створення кавітаційних ефектів, ефективного видалення змащеного шару зі стінки кореневого каналу.

На відміну від K-File даний інструмент має набагато менше витків в робочій частині функціонального стрижня, що забезпечує його високу гнучкість і зберігає еластичність. Для профілактики транслокації кореневого каналу.

Діаметр файлів – 2 і 2,5 мм.
Довжина робочої частини – 21 або 25мм.

Рекомендується акуратно рівномірно просувати інструмент на робочу глибину кореневого каналу без тривалих зупинок насадки в будь-якій точці у ввімкненому стані задля уникненя формування уступу кінчиком насадки на стінці кореневого каналу в ділянці його вигину.

Унікальні особливості ультразвуку, такі як кавітація, мікростримінг і виділення тепла, роблять можливим проникнення іригантів глибоко до структури кореневого дентину і мікроканальців. В ході інструментальної обробки на стінках каналу утворюється змащений шар, який блокує бічні відгалуження. Іригаційні розчини (особливо ЕДТА), активовані ультразвуком, легко усувають ці ошурки і роблять можливим проведення «глибокої» дезинфекції.

Насадку можна попередньо зігнути!

Ультразвукова іригація може проводитися на будь-якому ультразвуковому приладі Satelec, оснащеному ендо-режимом, а прилади, оснащені технологією Newtron, мають ще більшу ефективність. Не порушують траєкторію каналу і конусність. Не травмують тканини. Покращують антисептичну обробку каналу і його заповнення силером, включаючи входи в дентинні канальці.

Увага! Колір, характеристики і комплектація товарів, зазначені на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.

успішно додано у Ваш кошик
переглянути