Product code: F00705
Насадка PH2L

Догляд за імплантатами і абатментами

Product code:
F00705

Лівостороння, з карбонового композиту, для обробки імплантатів і протезів, полірування металевих (золото, титан) поверхонь. Також рекомендована для полірування керамічних і композитних вінірів.

Пародонтологічна насадка для скелера PH2L з карбонового композиту для обробки шийок абатментів імплантатів, країв ортопедичних конструкцій, фіксованих на абатмент, а також країв металокерамічних і безметалевих коронок, коронок з драг-сплавів, вінірів, композитних реставрацій в пришийковій ділянці.

Лівостороння.
Премоляри і моляри.
Пародонтологічна насадка за формою функціонального стрижня повторює форму універсальної кюрети Лангера 1-2.
Робочий кінчик леза має гострі грані.

Застосовується при професійній гігієні, видаленні великих і середніх конгломератів зубних відкладень в ділянці фронтальної групи зубів верхньої і нижньої щелеп.

Завдяки наявності гострих граней з 2-х сторін кінчика обробляється весь периметр кореня зуба лінгвальних поверхонь секстанта 3 і вестибулярних поверхонь секстанта 6.

Універсальна ультразвукова кюрета.
Не шкрябає поверхню (титан, кераміку, композити).
Видаляє біоплівку і відкладення.

Кінчик насадки дуже крихкий, тому використовувати її необхідно з обережністю, без зайвого тиску.  Також варто акуратно проводити дез. обробку і миття. Миття в ультразвуковій ванночці бажано проводити окремо від інших металевих предметів.

Серія Periosoft.

Увага! Колір, характеристики і комплектація товарів, зазначені на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.

успішно додано у Ваш кошик
переглянути