Інтраоральна камера VistaCAM IX HD Smart

Найкращий вибір для діагностики карієсу.

Технічні характеристики

Підключення USB 2.0 (USB 3.0 сумісність)Plug & Play
Зупинка старт кнопка на мудштуку камери
Вага мудштука 70 гр
Довжина мудштука 200 мм
Довжина кабелю 2,5 m (можливість подовження через активний HUB *опція)
Напруга живлення USB (5V)
Сенсор Високоякісний CMOS Sensor
Роздільна здатність 1280 Pixel (H) x 1024 Pixel (V)
Підсвітка 2 світлодіоди Proof (405 nm, ультрафіолетові),
2 світлодіоди Proxi (850 nm, інфрачервоні),
2 світлодіоди CAM (RGB, білі)

VistaCAM IX HD Smart

Потужний інструмент в діагностиці карієсу, найвищий рівень документування: інтраоральна система від Durr Dental надасть Вам цінну допомогу в прогнозуванні та плануванні стоматологічних процедур, забезпечить максимальну якість зображень, встановить найвищий клас наданих послуг.

Переваги:
Чудове HD-якість зображення, в тому числі в режимі відео.
Автофокус для інтраоральних, екстраоральну і макрознімків.
Використання програмного забезпечення для виявлення каріозних поразок і візуалізації зубного нальоту за допомогою флуоресценції (змінна насадка Proof).
Допомога в діагностиці апроксимальні карієсу без проведення рентгена завдяки інфрачервоній технології (змінна насадка Proxi).

Змінна насадка CAM

Реальна роздільна здатність HD камери забезпечує на великих моніторах зображення високої чіткості. Завдяки новому автофокусу , знімки можуть бути отримані особливо швидко і легко. Будь це навколо, внутрішньоротові, позаротові або макро знімки. Два світлодіоди забезпечують оптимальне і рівномірне освітлення.

Змінна насадка Proof

Легко бачити більше: за допомогою даної насадки жувальний і поверхневий карієс, зубний наліт на оклюзійні і гладкій поверхні та зубний камінь сають легко видимими. Фіолетовие світло від світлодіодів стимулюють продукти метаболізму бактерій карієсу і вони, здається, світяться червоним. Програмне забезпечення будує кількісну, кольорову картинку.Здорова емаль світиться зеленим світлом. Ступені враження ідентифікуються з допомогою кольорової шкали.

Змінна насадка Proxy

Безпека для ваших пацієнтів: Виявлення проксимального карієсу – діагностична підтримка без радіаційного опромінення. Під дією інфрачервоного світла вигляд пораження емалі карієсом мутне, непрозорий зовнішній вигляд, в той час як здорова емаль зубів напівпрозора. Роздільна здатність HD системи забезпечує оптимальне відображення на моніторі. Насадки Proof та Proxi інструменти ранньої діагностики карієсу

successfully added to your cart
review