NEWTRON® BOOSTER

Збереження зубів за допомогою ультразвукових коливань і високоякісної стальної насадки

Повний контроль за вібраціями для точного і ніжного лікування. Спеціальна якість сталі для збереження анатомічних структур і емалі. Повне управління ирригацией аж до кінчика насадки – підвищена безпека для тканин.

Автоматична і постійна настройка частоти гарантує максимальну і безперервну ефективність, незалежно від прикладеного навантаження. Регулювання потужності здійснюється в реальному часі, відповідно до опору, що зустрічаються насадкою, для постійної ефективності, без необхідності застосування сили. Потужна кавітація на кінчику насадки викликає фрагментованість зубних відкладень і дезінфікуючий ефект.

Лінійні і рівномірні коливання для безболісного лікування. Відсутність нагріву наконечника для поліпшеного комфорту для користувача. Покращена тактильна чутливість забезпечує більш точне лікування.

NEWTRON® пропонує насадки з унікальних сплавів і з покриттями, які відповідають поверхням на яких проводиться обробка: емаль, коронка, імплантат.

Більше 80 різних насадок, що відповідають усім клінічним потребам: профілактика, пародонтологія, догляд за імплантатами, ендодонтія, хірургічна ендодонтія, консервативне лікування, ортопедична стоматологія.

Компактна і елегантна, конструкція ультразвукового скелера NEWTRON® BOOSTER відповідає вимогам ергономіки та гігієни:
Нахилена під кутом 45 ° фронтальна панель для покращення взаємодії з лікарем, гладка поверхня для простої і швидкої деконтамінації.
Силіконові тримачі наконечників прості у використанні, з можливістю від’єднання для повної і швидкої стерилізації в автоклаві

Перетворювач NEWTRON® гарантує точну передачу ультразвукових коливань до насадки. Скелер, наконечник і насадка працюють в гармонії для забезпечення оптимальної ефективності.

Увага! Колір, характеристики і комплектація товарів, зазначені на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.

успішно додано у Ваш кошик
переглянути